ZELİHA KAPLANCI
Televizyonda reklamını görmüştüm. Hemen gidip aldım. Salatada kullanacağım malzemeyi Ex'sir Sanitizer'li suda yıkadım. Yıkama sonrasında suyun o kirli hâlini görünce şaşkınlıktan çığlık atmışım. Çığlığıma gelen eşim ve çocuklarım da o görüntüye çok şaşırdılar. Artık hiçbirimiz, Ex'sir Sanitizer ile yıkanmamış sebze ve meyveleri tüketmek istemiyoruz.
SEHER YALDIZLI
Televizyonda reklamını görmüştüm. Komşularımla Ex'sir Sanitizer hakkında konuşmuştuk. Yenilikleri severim, doğal beslenmeye çok önem veririm. Çocuklarıma Ex'sir Sanitizer ile yıkadığım meyveleri yedirirken içim çok rahat oluyor. Domateslerin gerçek kokusunu alabiliyorum artık. Komşularım da Ex'sir Sanitizer kullanıyorlar.
FİRUZE KOLCULAR
Arkadaşlarımı akşam yemeğine davet etmiştim. İkramların yanına yeşillik de koyacaktım. Ex'sir Sanitizer ile yıkadım. Şişeyi gördüklerinde, “Aa, televizyonda gördüğümüz sebze-meyve temizleyicisi” dediler. Ne kadar sağlıklı olduğunu sordular. Tamamen bitkisel olduğunu öğrendiklerinde sevindiler. İçinde hiçbir kimyasal madde yok. Yeşilliklerin rengi o kadar güzel görünüyordu ki!
PELİN TUTAK
Annemler yemeğe gelmişti. Sıra salata yapmaya geldiğinde, malzemeleri Ex'sir Sanitizer'li suda yıkamaya başladım. Annem mutfağa gelip de ne yaptığıma bakınca çok şaşırdı. Böyle bir üründen haberi yoktu. Ben de yeni çıktığını söyleyip, ne işe yaradığını anlattım. Annem sebze ve meyvelerin temizliği konusunda çok titizdir. Ex'sir Sanitizer ile daha kısa sürede daha iyi yıkama yapılabileceğini görünce çok etkilendi. Hemen kullanmaya başladı.
BERNA CAMCI
Ex'sir Sanitizer'i annemle birlikte denedik. Sebze ve meyvelerin bu kadar iyi yıkanabileceğini tahmin etmezdim. Sebzelerin böylesine muhteşem renkleri olduğunu daha önce hiç görmemiştim. Annem, Ex'sir Sanitizer'in faydalarını bütün arkadaşlarına anlattı. Onlar da çok etkilendiler. Ben de çevremdeki herkese anlatıyor, kullanmaları için onları teşvik ediyorum.
AYŞEGÜL SOYLU
İşten servisle eve dönerken, sebze ve meyvelerin temizliği konusu açıldı. Ex'sir Sanitizer'den bahsettim arkadaşlarıma. Özellikle çocuklu arkadaşlarımın ilgisini çekti. Çok güzel bir çözüm olduğunu, hemen alacaklarını söylediler. Şimdiki anneler çocuklarının sağlığı konusunda çok daha duyarlılar.
CEREN AKTUNÇ
Babaannem, meyvelerin doğallığını korumak gerektiğini, Ex'sir Sanitizer'in tamamen bitkisel olmasının bu yüzden çok önemli olduğunu söyledi. Zaten her şeyin yapay olduğu bir hayatı yaşıyoruz, doğal sebze ve meyve bulmak bile çok zorlaştı.
EBRU SUBAŞI
Arkadaşım, devamlı gittiği kafeteryanın böyle bir ürüne çok ihtiyacı olduğunu söyledi. Hatta “Tüm meyve ve sebzelerimiz Ex'sir Sanitizer ile yıkanmaktadır” sloganı kullanılırsa, kafeteryanın daha başarılı olacağını bile düşündü. Kafeterya sahibiyle konuşmuş, Ex'sir Sanitizer'in faydalarını uzun uzun anlatmış. Çok sevmişler hem fikri hem de ürünü. Hemen kullanmaya başlamışlar.